top of page
1.JPG
5.1 copy.jpg

אז ממש תיכף יחול הולנטיין די, ואיזה זמן יכול להיות יותר טוב מהולנטיין כדי לדבר על חדר השינה שלנו. 

אתמול כשנכנסתם לחדר השינה מה ראיתם? חדר של בית מלון או מחסן? מה אם הייתי אומרת לכם שאתם יכולים לגור בחדר שינה מפנק כמו של בית מלון?

הידעתם שעל פי מחקרים חדר השינה הוא החדר האחרון שזוכה לטיפול בבית.

ברוב המקרים, אנחנו מעצבים את הסלון, המטבח ופינת האוכל, שיהיה נעים ואסתטי לאורחים שלנו או כי נדמה לנו שאת הרוב המוחלט של הזמן שלנו אנחנו מבלים באזור הזה, וחדר השינה נדחק לסוף סדר העדיפויות, כי מי כבר רואה אותו, כי אנחנו רק ישנים שם, כי קודם נטפל בחלקים החשובים של הבית ואחר כך בחלקים "המשניים". אז בינתיים אנחנו אוגרים בו את כל מה שפינינו מהסלון ולאט לאט הוא הופך למבולגן וחסר צורה עוד יותר.

אבל האמת, שאנחנו מבלים זמן לא מבוטל בחדר השינה (כשליש מחיינו !)
זה החלל הפרטי שלנו, החדר אליו אנו חוזרים בסופו של יום, מתנתקים מבעולם שבחוץ, מתפשטים, מורידים איפור, מסכות והגנות, ישנים בו ומתעוררים ליום חדש.

מעבר לזה, חדר השינה הוא החלל הזוגי שלנו!
מחקרים מוכיחים כי משפיע על הזוגיות שלנו באופן ישיר והוא צריך להיות מקום שישדר אהבה, רוגע, רכות, אינטימיות.

לכן, יש להתייחס בכבוד וברצינות רבה אליו. אם נכבד חדר זה, נכבד את עצמנו.

ורק כך תוכלו ליצור את החדר עליו חלמתם, כזה שישמח אתכם כל פעם מחדש.

אז איך מעצבים חדר שינה באוירת בית מלון?

טוב ששאלתם...

3.1 copy.jpg

המיטה- היא מרכז החדר, הרהיט הבולט ביותר בחדר זה. אז אם כבר קונים מיטה כדאי להשקיע בה, המיטות הסטנדרטיות נעות בין רוחב של 160 ס"מ ל-180 ס"מ, למרות הרצון הראשוני שלנו לקנות את המיטה הכי גדולה שנמצא יש לזכור שלפני הכל יש להתחשב במידות החדר ולראות האם מיטה ברוחב 180 ס"מ תאפר לנו תזוזה נוחה בחדר. שנית המזרן, אני ממליצה לא להתפשר על איכות המזרן. יש היום היצע גדול מאוד וסוגים רבים ושונים של מזרנים.

לפני רכישת המיטה כדאי להשקיע כמה שעות של שיטוט בפינטרסט (ואם אין לכם עדיין חשבון רוצו מהר לפתוח) כדי להחליט על סגנון עיצובי לחלל ולפיו להחליט על סגנון המיטה(מוזמנים ללמוד על זה בהרחבה במדריך שלי להום סטיילרית המתחילה

אם כבר יש לכם בסיס מיטה ואתם לא מעוניינים להחליף אותו, כדי להקפיץ את החדר בקלות, במהירות הוסיפו רק ראש מיטה. לוח ראש מיוחד ייצור רקע מושלם למיטה ויהפוך אותך לנקודת המוקד בחדר.

4.5 copy.jpg
2.4 copy.jpg

תאורה- אם בחדר השינה שלכם יש רק מנורת תקרה, זה הזמן לחשוב על כמה מוקדי תאורה- מקור אור נוסף מאפשר לנו לקבל תאורה ממוקדת ואפשרות נוספת ליצירת אוירה

ביחרו תאורה רכה בגוונים חמים שתהפוך את החלל עצמו לרך, מפנק ותכניס אתכם לאווירת רוגע.

בנוסף, כדאי לחשוב על מתגים של כל תאורת החדר לצד המיטה.

4.2.jpg

שידות לצד המיטה- זה המקום להוסיף קצת עיניין בחדר.

שלבו שתי שידות שונות, ניתן גם להחליף את השידת הסטנדרטיות בשידות מיוחדות יותר או בפריטים אחרים כמו למשל שרפרפים

7.00 copy.jpg

שכבות או לא להיות- שילוב פרטי טקסטיל בעיצוב החדר יהפוך את החדר לרומטני יותר ורך. שלבו שכבות בוילון,  זה יוסיף לחדר מראה רך והם גם כמובן יחשיכו את החדר. גודל וצורת הוילונות יכולה לעזור בטשטוש מראה החללונות אם יש צורך בליצור אשליה של חלון גדול יותר או צורך ביצירת סימטריה של החלון

שלבו מספר כריות נוי על המיטה בטקסטורות ובגדלים שונים,  והשקיעו ברכישת מצעים איכותיים ומפנקים, עדיף שיהיו בהירים ולא מקושקשים להשלמת תחושת הבית מלון. 

אז בנימה זו, התאהבו מחדש בחדר השינה המחודש שלכם!

bottom of page